Головна > Про нас

РОЗВ'ЯЗУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ заснована в листопаді 2010 року, є професійні та хай тек виробником ПОЛІІМІДНІЙ (PI) і свою продукцію з назвою "Золотий пластик".

РОЗВ'ЯЗУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ поліімідній є свого роду високопродуктивних інженерних пластмас. Він не тільки має відмінні теплова, механічний, електроізоляційні, стабільності, Корозійна стійкість і анти-випромінювання продуктивність, але також має добре machinability. Він може формуватися через різні методи такі як під тиском, екструзія, лиття під тиском і ін'єкції. Невдоволеними зі скловолокна (ГФ) вуглецевого волокна (CF) політетрафторетилену (ПТФЕ), графіту, молібден дисульфідний тощо, вона може значно поліпшити загальну продуктивність полімерних композиційних матеріалів, наприклад, механічні властивості, самостійного змащення, стійкість до спрацьовування. Він широко використовується в багатьох областях, як аерокосмічної, суднобудівної, автомобільні мікроелектроніка, Електрична схема, хімічного обладнання, точної механіки і т. д.

Розроблений річна виробнича потужність мономеру і поліімідній смоли, що виробляється з незалежні інтелектуальну власність ВИРІШУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ-500 тонн. Це перше підприємство вітчизняного виробництва, яка реалізує поліімідній індустріалізації. Тому числі поліімідній термопластичних та термореактивних поліімідній наш продукт різноманітність є повним. В даний час є наші основні продукти:

1. термопластичних поліімідній:

· Термопластичних поліімідній частинок
· Порошок лиття термопластичних поліімідній
· Термопластичних поліімідній рідина
· Термопластичних поліімідній профіль
· Клеї термопластичні поліімідній

2. Термореактивні поліімідній:

· Термореактивні поліімідній порошок
· Термореактивні поліімідній рідина
· Термореактивні поліімідній композитні
· Термореактивні поліімідній профіль

3. поліімідній мономеру:

· SolverPI мономірні 6FDA
·
SolverPI мономірні AHHF
·
SolverPI мономірні BTDA
·
SolverPI мономірні HFBAPP
·
SolverPI мономірні TMAH

Піна 4. поліімідній:

· Поліімідній жорсткої піни
· Поліімідній ЕППУ

5. поліімідній смола:

· SolverPI смоли 6002
· SolverPI смоли 7002
· SolverPI смоли 70SY1
· SolverPI смоли 70SY2
· SolverPI смоли 705R
· SolverPI смоли 7005
· SolverPI смоли 7051

6. поліімідній покриття

· Термопластичних високої температури поліімідній покриття

7. поліімідній композитного матеріалу

· Поліімідній смоли композитний PTFE 15%
· Поліімідній смоли Графіт композитний 15%
· Графіт композитний 40% поліімідній смоли
· Поліімідній смоли композитний 15% графіту і 10% PTFE
· Поліімідній смоли композитний 15% Молібден дисульфідний

8 поліімідній рідкокристалічних вирівнювання агент

· SolverPI рішення 625

РОЗВ'ЯЗУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ передові технології виробництва з сильним керованості; QC спеціаліст контролює весь процес виробництва (сировина, проміжні продуктів і так далі), випробування, першокласну якість, стабільною продуктивністю, економічно ефективних продукти, конкурентоспроможні. Вона має на системи управління якістю повний, науковий і сильний R & D і після продажу обслуговування команди, забезпечує найбільш повний технічної підтримки клієнтам.

РОЗВ'ЯЗУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ має сильний R & D team на чолі з пост лікарі. У тому числі багатьох майстрів, доктори наук, професори в пов'язаних полів вона має першокласних R & D центр і лабораторії в Китаї.

Ласкаво просимо зв'язатися з ВИРІШУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ.