Поліімідній смоли Графіт композитний 15% та 10% PTFE

Поліімідній смоли Графіт композитний 15% та 10% PTFE
Відомості про продукт

Назва продукту: поліімідній смолою композитний 15% графіту і 10% PTFE

Позиція №: SolverPI-композитних 15G10P

SolverPI смоли 6001 може бути ued для літак, авіація, автомобільні, оргтехніки, електричні та electriconic обладнання, життям інструмент, промислового обладнання, обладнання для виробництва і так далі. На поліімідній, придатний для застосунків оточення, яка може бути чинить опір, герметичний, мірних стабільність температури, деформації без перелому, таких як seeling кільце, тяги пральна машина, розсувні підшипник, вакуумний насос пластинчастий, клапана, передач, і так далі.


Pure SolverPIсмолою 6001

100% чистого поліімідній смоли може бути цвіль пресування, лиття під тиском, екструзія під тиском. 100% чистого поліімідній смоли має видатні переваги у поліімідній прогресія, наприклад, найвищий механічні властивості, найкращі властивості електричної та теплової ізоляції, високої tempeature зношування resist(high PV value) відмінну dimention стабільності.

Продукція в основному використовується в: навколишнє середовище, які мають високі вимоги у механічні властивості, чистоти, inslation, inslation тепло, коефіцієнт тертя. Типове застосування включають vavle сидіння, теплоізоляція чохла, плазмовий зварювальний пістолет, турбіна кільце, терміни передач натягувач, підшипник ретейнер, принтера папір віддалення від стопоріння вихідного, перерва блок, зондування на locator і так далі.


Композитних SolverPI -смоли 6001 з графіту і PTFE

З'єднаних 6001 SolverPI смола: продукт є стиснення лиття формується з графітом 15% та 10% PTFE додав у він поліімідній смоли, яке має дуже низький коефіцієнт тертя застосовується в ротацію швидкість роботи умова.

Продукт в основному використовується в поршневі кільця печаткою та кільцевими ущільненнями, який є дуже надійними для задимленням газу через дуже низький коефіцієнт тертя і добре мірних stabilyit.Розслідування