Поліімідній смоли композитний 15% Молібден дисульфідний

Поліімідній смоли композитний 15% Молібден дисульфідний
Відомості про продукт

Назва продукту: поліімідній смолою композитний 15% Молібден дисульфідний

Позиція №: SolverPI-композитних 15 М

SolverPI смоли 6001 може бути ued для літак, авіація, автомобільні, оргтехніки, електричні та electriconic обладнання, життям інструмент, промислового обладнання, обладнання для виробництва і так далі. На поліімідній, придатний для застосунків оточення, яка може бути чинить опір, герметичний, мірних стабільність температури, деформації без перелому, таких як seeling кільце, тяги пральна машина, розсувні підшипник, вакуумний насос пластинчастий, клапана, передач, і так далі.

PSolverPI-смоли 6001 ure

100% чистого поліімідній смоли може бути цвіль пресування, лиття під тиском, екструзія під тиском. 100% чистого поліімідній смоли має видатні переваги у поліімідній прогресія, наприклад, найвищий механічні властивості, найкращі властивості електричної та теплової ізоляції, високої tempeature зношування resist(high PV value) відмінну dimention стабільності.


Продукція в основному використовується в: навколишнє середовище, які мають високі вимоги у механічні властивості, чистоти, inslation, inslation тепло, коефіцієнт тертя. Типове застосування включають vavle сидіння, теплоізоляція чохла, плазмовий зварювальний пістолет, турбіна кільце, терміни передач натягувач, підшипник ретейнер, принтера папір віддалення від стопоріння вихідного, перерва блок, зондування на locator і так далі.


Композитний SolverPIсмол 6001 з Молібден дисульфідний

З'єднаних SolverPI смоли 6001 продукт є стиснення лиття формується з 15% Молібден дисульфідний додав до поліімідній смоли, яка має відмінні чинити опір зносу власності та герметизації preperty у високих вакуумному середовищі.


Продукт в основному використовується в супер вакуум і багнет. Цей композитного матеріалу успішно була застосована до тисячі відцентровий насос, який в основному використовується в олії refinery、chemical factory、power станції та інші рідини, вантажно-розвантажувальне встаткування. Цей продукт використовується як choma pump、throat bushings、axletree підшипників, який можна замінити metal、graphite、silicon Карбід та інші композитного матеріалу значно поліпшити efficiency、reliability і працює продуктивності насоса.


Характеристика продукту ефективно може зменшити ймовірність застряг коли насос працює, а нижня рот рингу gap понад 50%.


Додатків і envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic диск pump、chemical добриво plant、sulphuric кислота рослин і так далі.

Передачі середніх: низька щільність olefin、The газових і рідких насиченість medium、strong corrosive、high і низькою температурою.

Самотужки не зможуть як наступні: короткий lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a невелику кількість частинок.

Цей продукт може застосовуватися до такого насоса:

(1) Відцентровий насос: рот ring、sliding підшипників

(2) Втулки погружних насосів: проміжні

(3) Щит насоса: розсувні підшипник, вирішити проблему примусової змащення

(4) Насоси з магнітною муфтою: розсувні несучих та захисні, вирішити проблему примусової змащення.


Розслідування