Головна > Новини & знань > Зміст

Застосування поліімідній

Sep 15, 2014

Поліімідній як Підказка матеріал для визначною продуктивності, з його відмінні електроізоляційні, зносостійкість, висока температура опору, Радіаційна стійкість і фізичні та механічні властивості, у машини електричні й техніка, інструменти, нафтохімічна, будівельна техніка, Торгове обладнання, вимірювання, аналіз, медичного обладнання та передачі і текстильного обладнання і т. д. Застосування швидкого зростання, став одним з незамінний глобального ракети, Ракетно-космічна техніка, літаки та інші передові технології в полях матеріалів. З розвитком авіації автобізнесу, особливо розвитку галузі електроніки, стійкий і швидке, терміново вимога мініатюризації електронного обладнання, легкий, високої функціональності і легкості в processability. Відмінні показники поліімідній відіграє важливу роль у цих районах, нинішні темпи зростання залишається в близько 20%, при широкі перспективи розвитку.

Комерційні машини: жаростійких деталей, високошвидкісний копіювальних апаратів та лазерному принтері папір поділу кіготь, роликові вісь кінець Шапочка, жаростійкий передач, поворот колодки і муфта їзди і т. д..

Електронні і напівпровідникових: друкованої плати, електричні сполучні лінії, сполучні лінії, ізолятори і прокладки, рідкокристалічний дисплей і чіп підтримує socket високої температури, роз'єм, печатних плат ради і комп'ютер жорсткий диск, перевізник, інтегральних мікросхем теплоізоляційних матеріалів, термічно стійкі кабелів, електропроводки термінали-розетки і т. д..

Автомобіля та літака двигун палива система електропостачання: частин, реактивний двигун компоненти, компресор і генератор частини, застібки, сплайн суглоба і електронних комунікацій пристрою, насос і кришку насоса, поршневі кільця, передач, леза, Підшипники, несуча рама й прокладки, не тільки може зменшити вагу компонентів, але також може продовжити термін служби.

Аналіз та медичне обладнання: клапан, клапана, роз'єм і роз'єм і т. д..

Промислове обладнання: наприклад, висока термостійкість Мотор, насос і компресор самосмазывающиеся Підшипники, втулок, втулки ізоляції, ущільнювальні кільця, поршневі кільця, поршневий компресор леза і передач, машини, устаткування тепла щит, тяги шайби і т. д..