Хімічні властивості термопластичних поліімідній

Завдяки ароматичним кільцем кабальний до структури полімеру і має вищий термоокислювальна стабільність, комерційних термопластичних поліімідній походить від ароматичні diamine і ароматичних два Ангідрид. Polycondensation ароматичних polyimides, підготовлений ароматичні diamine і ароматичних зазвичай включає в себе два Ангідрид ефект виникає в реакції середовища підходить та створення проміжних polyamic кислоти. Поліамід кислоти може бути використаний в деяких місцях або тепла або хімічну дію перетворюється в лінійному термопластичних поліімідній з загальну структуру.

Основні властивості ароматичні термопластичних поліімідній є високим скляним переходу температури (Tg) був видатний, висока температура опору, міцність, добре електричні властивості, retardancy полум'я і високою природною радіацією. Однак, оскільки Tg і розплаву в'язкості термопластичних поліімідній обробки відносно високі температури, відносно висока виробництва. У деяких випадках обробки температура може перевищувати температура розкладання на поліімідній. Хоча лінійних поліімідній ароматичних термічного розкладання температури вище, температура обробки теоретично термопластичних, але вони зазвичай називаються псевдо термопластичних поліімідній. У цьому випадку, більш легко ніж остаточний поліімідній поліамід кислота проміжних розчинити і танення, можливо опалення в поліімідній стає фільм або частин. Ароматичні поліімідній складні для розв'язання проблеми, певною мірою пройшли полімерного ланцюга і вирішені в кетонових, ефір і шість фтору різних гнучких trimethylene група або ланцюга між двома і два Амін, або обидва ароматичним кільцем. Покращена термопластичних поліімідній machinability особливо ефективний ароматичні diamine є perfluorinated isopropylidenebis Амін (4 BDAF). 4-BDAF і ароматичних два координації реагування відображається як фігура структура поліімідній.

Простіше процес ніж два бензолу амінів і ароматичні два підготовлений поліімідній поліімідній від 4 до BDAF за термічного окислення, термічна стійкість і як і раніше має високий Tg і. 4-BDAF фтору також викликало поліімідній підготовлені експонат електричні властивості покращився. Інший використовується для поліпшення на diamine термопластичних поліімідній обробки є ароматичні diamine змінені силоксанових і два 1 2 один або два amino бензолу, indane.

Основні характеристики термопластичних поліімідній є їх термостійкість, яка має високий Tg в них. Типовий Tg сфера є: від ароматичні поліефір imide 423 ° F, деякі 4-BDAF містять поліімідній понад 700 ° f.

Покращена ароматичні поліімідній міцність, в порівнянні з Термореактивні поліімідній, подовження ставка коливається від 5% до більш ніж на 50%, перелому можуть варіюватися від 8,5 до 14 дюймовий фунтів на квадратний дюйм.

Електричні властивості термопластичних поліімідній є відмінним і діелектрику константою частково фторовмісних ароматичні поліімідній від менш ніж 2.8 (1 кГц) до поліімідній не фторовані (1 кГц) 3.5.

З кілька винятків, ароматичні термопластичних поліімідній стійкі до найпоширеніших органічні розчинники і розведеної кислоти. Експозиції або занурений в концентровані кислота лугу і тепла, зроблять деградації поліімідній. Деякі термопластичних поліімідній в сильний Полярний розчинник органічних є розчиняються у.