Класифікація поліімідній

Поліімідній можна розділити на polycondensation і polyaddition типу, два.

(1) Конденсаційні типу поліімідній, згущене ароматичні поліімідній складається з ароматичні амінів і два Ангідрид ароматичні два юанів, ароматичні карбонові кислоти або ароматичні карбонові кислоти чотири чотири два алкіл ефірів виробництва. Синтез реакція конденсації типу поліімідній проводиться в такі два диметил-formamide, N-метил-pyrrolidone високі кипіння aprotic розчинники і поліімідній композитного матеріалу, як правило prepreg процесу лиття під тиском, матеріал підготовці процес для цих високих кипіння aprotic розчинник у на prepreg важко випаровуватися, в той же час у період polyamic cyclization кислоти (imide) також летючих реліз , який легко виробляти пористих композитні вироби, це важко отримати високу якість, немає пористість композитних матеріалів. Тому конденсації поліімідній типу менш використовуються як матриця смоли композитних матеріалів, в основному використовується у виробництві поліїмидні тонкий і покриттів.

(2) Polyaddition типу поліімідній, тому що конденсації введіть поліімідній мають недоліки, для того, щоб подолати ці недоліки, розробила polyaddition типу поліімідній. Поточний широко використовується в основному poly bismaleimide і norbornene припинено polyimides. Зазвичай ці представляють собою низької відносної молекулярних мас поліімідній з кінця ненасичені груп, знову через ненасичені кінця групи полімер додатків.

①POLYBISMALEIMIDE, bismaleimide Poly Малеїновий Ангідрид і два ароматичні амінів два і polycondensation. У порівнянні з продуктивність поліімідній, однаково відповідністю, але синтетичних процес дуже простий, легко обробки, низька вартість, можуть бути легко перетворені в різних композитних виробів. Але, вилікуваний більш крихким.

②Norbornene, підставі переривається, поліімідній смоли, які найбільш важливі, клас ПМР НАСА Льюїс центр розвитку (insitu полімеризації мономеру реактиви, monomeric 1га на місці полімеризації) досліджень поліімідній смоли. RMR типу поліімідній смоли два алкіл ефірів ароматичні карбонові кислоти, чотири ароматичні амінів і два юанів 5-norbornene-2, 3 і два карбонові кислоти monoalkyl ефіру мономерів розчиняють в смак, підставі алкоголю (наприклад, метанолу або етанолу), як рішення безпосередньо використовуються для імпрегнації волокон.