Введення поліімідній

Ароматичні поліімідній (поліімідній, згадується як PI), є одним з кращих всеосяжний властивості органічних полімерних матеріалів, він володіє характеристиками саме корозійною стійкістю, втоми опору, опору високої температури, стійкість до стирання, опір удару, низької щільності, низьким рівнем шуму, тривалий термін служби і відмінні показники на високих і низьких температур (-269 ℃ ~ 280 ℃ довго без деформацій); термічного розкладання температура може бути вбитих сягала 600 ~ c. є, безумовно, один з термоокислювальна стабільність полімеру в сортів висока, ні ламкими руйнування в-269 ℃ рідким гелієм. Він широко використовувався в аерокосмічній, авіації, простір, автомобільної, мікроелектроніка, нанотехнології, рідкокристалічний, поділу мембрани, лазер, електроприлади, медичного обладнання, харчової й інших областях передові технології, відомий як "вирішувати проблеми".

Поліімідній є молекулярної структури ароматичні полімер гетероциклічних сполук, що містять imide групу, Англійська назва поліімідній (PI), можна розділити на Пі, Пі, бензол розчинних поліаміду imide (ПАЙ) та поліефір imide (ОПЕ) чотири. Пі є одним з кращих всеосяжний властивості органічних полімерних матеріалів, висока температура до 400 ℃, довгострокового використання температурний діапазон-200 ℃ ~ 300 ℃, немає очевидних плавлення, високим ізолюючим продуктивності. Крім того, Пі як спеціальна інженерна матеріалом, широко використовується в авіації Ракетно-космічна техніка мікроелектроніка, нанотехнології, рідкий кристал, поділу мембрани, лазерний поля, всі країни в дослідженні, розробці та утилізації поліімідній включені в двадцять першого століття найперспективніших той інженерних пластмас.

Розв'язувач поліімідній є свого роду високопродуктивних термопластичних конструкційних пластмас, не тільки має відмінні теплова, механічних, електроізоляційні, Корозійна стійкість і анти-випромінювання продуктивність, але також виставку теплової обробки продуктивності, можна використовувати гаряче лиття під тиском, під тиском і ін'єкції методом екструзії.

Розв'язувач поліімідній може бути етилен з скловолокна, вуглецевого волокна, графіт композитний Тефлоновим (PTFE), значно поліпшити механічні властивості полімерних матеріалів та самоврядування змащення і зносу опір властивості.

Розв'язувач поліімідній може бути зроблено у фільмі, також можуть бути формується як конфіденційна частин труб і стрижнів і складну конструкцію, таких як gears, Підшипники, ущільнювальної кільце і роз'єм. Ідеальний матеріал для альтернативний метал, керамічні, термореактивного смоли, низькотемпературна термопластичних і найбільш важким для теплової обробки polyimides в певних ситуаціях.

Jiande міста Розв'язувачу поліімідній Co., ТОВ виробництва, є свого роду високопродуктивних конструкційних пластмас, не тільки має відмінні теплова механічний діелектрику, стабільності, Корозійна стійкість і анти випромінювання продуктивності, а також відмінні показники виставки можуть бути використані в механічної обробки, під тиском, екструзія, лиття під тиском і переробки методом лиття під тиском. Але також з зі скловолокна (ГФ), вуглецевого волокна (CF), політетрафторетилену (ПТФЕ), графіту, молібден дисульфідний композитний, таким чином, щоб поліпшити механічні властивості, механічні властивості полімерних композиційних матеріалів та самоврядування змащення, висока носити стійкий. Широко використовується в аерокосмічної, суднобудівної, автомобільна електроніка, Електрична схема, завод з виробництва диметилформаміду, точне обладнання і т. д..