Головна > Новини & знань > Зміст

Основна продукція поліімідній

Sep 15, 2014

Конструкційних пластмас: інженерних пластмас ділиться на дві категорії термопластичних та термореактивних смоли. Поліімідній термопластичних матеріалів без плавлення властивості, що впливають на широкий спектр застосування такого роду високопродуктивних матеріалів. Але інженерних Термореактивні суміш відмінні обробки продуктивність і висока продуктивність в одному. Серед них, скло переходу температури поліімідній спеціальних інженерно пластику з високою (243 ℃) і плавлення (334 ℃), тепло деформації температурою до 316 ℃, може бути використаний протягом тривалого часу в 250 ℃; Пі смоли не тільки термостійкість, ніж інші високі температури міцної пластмаси є відмінним і має переваги високою міцністю, високою модуль, висока перелом міцність та відмінні стабільності.

Волокна: поліімідній волокно також ароматичні imide волокна, розділена на звичайні термічно стійкі і висока міцність, два. Колишній використовується для фільтрації матеріалу, магістрального кабелю оболонкою, пожежної температури середнього служби і т. д.. Механічні властивості останнього можна досягти рівня вуглецевого волокна, залишається вдосконалення сучасних композитних матеріалів, також може бути використаний в куленепробивних жилетах та інші захисний щит. В даний час використовується у виробництві високої температури фільтр матеріал є широко застосовуватися і терміново. Серед них ключові мішок типу пилу видалення пристрій, який широко використовується на вітчизняному ринку - висока термостійкість фільтр, зазвичай використовується розташована у самому низі PPS волокно, поліімідній волокна High-End імпортовано.

Фільм: В 1961 році Америка Дюпон спочатку виробляються плівки Пі, технологія виробництва плівки Пі в основному зосереджена на трьох найбільший виробник: американський Дюпон ВБО галузях і Японія kanegafuchi хімічні.

Розширений композиційних матеріалів: поліімідній композитного матеріалу є найбільш термостійкі смоли, підставі композитних матеріалів, в основному використовується в аерокосмічній.

Піна піна пластмаси: поліімідній є одним з кращих піни термоокислювальна стабільність полімер, довгострокового опору в 250 ℃ ~ 300 ℃ температури, високих температур короткий час опору при 400 ℃ ℃ ~ 500. Оскільки двадцятого століття 70 років успішно розвивається, має майже 40-річну історію розвитку. Поліімідній піна можна розділити на Термореактивні поліімідній піна піна термопластичних поліімідній, два.

З глобальної точки зору, зрозуміти основні технології і індустріалізація поліімідній були тільки виробників з Австрії Evonic компанії, а компанії за допомогою синтетичного процес поліімідній два Ангідрид і два амінів, в порівнянні з Evonic нижня вартість, технології, ринок не повністю конкурентоспроможних виключення, ступінь інтеграції створений дефіцит компанії.