Головна > Новини & знань > Зміст

Інші особливості PI (поліімідній)

Sep 15, 2014

Щільність Пі є 1.28-1.48g/cm3, з imidization ступінь збільшення, збільшить щільності; Коли містять стороні груп в основних ланцюг, щільність буде менше. PI має вищий на розрив, вигин, міцність на стиск, механічні властивості, що належать до середнього та вищого рівнів, висока модуль, особливо на високих модуль високий є Характерною особливістю її механічні властивості.

Стійкі повзучості клей PI має відмінні стабільності, який є дуже помітним.

Найбільш видатні продуктивність Пі є її термостійкість високий, температура розкладання скла переходу температури, теплові характеристики, мають більш високий і безперервного високої температури. Безперервний робоча температура становить 250 ℃.

Пі відмінні електроізоляційні властивості в широкому діапазоні температури дипольного втрати є дуже мала. Вона найпрекрасніші corona опір, або це тому, що два види хімічної реакції для отримання Corona: активний кисень окислення атомів декомпозиції; реакції окислення озону, гідроксіди є дуже стійкими. Пі належить до проміжних діелектричних матеріалу.

Пі має хорошу стійкість для масла, органічні розчинники, розведеної кислоти, але не стійкий до сильної окислення з концентрованих сірчана кислота і димлячої азотна кислота, також не лугу стійкий до типу і перегрітої пари. В ролі сильними окислювачами сталася окисного деградації. Лужних і водяної пари ефект зроблять PI imide кільце, відкриття і перелом хребта відбувається, отриманий значнішим буде зниження швидкодії.

Через велику кількість ароматичних молекулярних ланцюг Пі кільцевою структурою, який поглинає випромінювання здібності дуже сильний, тому має відмінне Радіаційна стійкість, він може стояти на нейтрон, електрон, 7 промені, ультрафіолетового випромінювання, радіаційної обстановки, зниження продуктивності є досить обмеженим.