Головна > Новини & знань > Зміст

Поліімідній і застосування поліімідній

Sep 15, 2014

Тому, що поліімідній в продуктивності і характеристик синтетичної хімії, у багатьох полімеру, це важко знайти, наприклад, поліімідній з широким спектром застосування, але також в кожному аспекті шоу надзвичайно видатної продуктивності.

1, фільм: є одним з ранніх комерційних поліімідній, використовуються для пакувального матеріал слот ізоляції Мотор і кабель. Основними продуктами є Дюпон картонна, серія ВБО Upilex і Kaneka Апікальне. Плівки і прозорим, як сонячні батареї тарілку м'які.

2 фарби: як ізоляційні фарба для електромагнітних дроту або як висока термостійкість покриття.

3: розширений композитних матеріалів для аерокосмічної, літаків і ракета компонентів. Є одним з найбільш високих температур конструкційних матеріалів. На прикладі США авіалайнер надзвуковий плани дизайн швидкість є 2.4M, польоту, коли температура поверхні 177 ℃, необхідну службу життя 60000 год, згідно з повідомленнями визначили структурних матеріал 50% є термопластичних поліімідній смоли матриці вуглецевого волокна посилені композити, кожен літаків у розмірі близько 30 т.

4. волокна: модулі пружності після вуглецевого волокна як фільтр матеріал, висока температура середовища та радіоактивних речовин та доказом куля, вогнетривкі тканини.

5. піна: використовується для висока термостійкість ізоляційного матеріалу.

6. конструкційних пластмас: термореактивного з термопластичних, лиття термопластичних може також може використовуватися в лиття під тиском або передачі під тиском. В основному використовується для самостійної змащення, Ущільнювачі теплоізоляційних матеріалів і структура. І була використана в великої мотор, текстильна машина, пакувальна машина, ксероксом, підшипників передач і захист рамки і т. д..

7. Клейка: використовується в якості структурних клей високих температур. Guangcheng поліімідній клеєм як електронні компоненти теплоізоляційні з високою герметик.

8 поділу мембрани: З цілого ряду газу поділу, таких як водневі / азоту, азот / кисню, вуглецю / азот або метану та багато інших вуглеводнів, видалення абсорбує вологу із атмосфери raw газу і спиртів. Також може використовуватися як pervaporation мембрани і ультрафільтрації мембрани. Тому, що в поліімідній вогні опору і органічних розчинників опір при особливе значення для поділу органічних газів і рідин.

9.Photoresist:A фоторезисту негативні і позитивні чинити опір, роздільна здатність може досягати sub мікрон. З пігменту або барвника за фільм колірний фільтр можна суттєво спростити процедури обробки.

10. застосування у мікроелектронних пристроїв: використовується як діелектричних шар за шаром ізоляції, як буфер шару можна зменшити стрес, підвищення швидкістю готової продукції. Як захисний шар може зменшити вагомість впливу навколишнього середовища на пристрої, але також має обволікаючим ефект на - частинки, скорочення або усунення м'якими помилок пристрій (м'якими помилок).

11. Рідкі захисні дисплей орієнтації агента: орієнтація в TN-LCD, SHN LCD, TFT-CD поліімідній і майбутнє сегнетоелектричних рідкокристалічний дисплей агент матеріали відіграє важливу роль.

12. електро оптичного матеріалу: використовується як пасивний або активний хвилеводу матеріали для оптичних перемикання матеріалів, поліімідній, що містять фтор, в диапазоні спілкування прозорий, поліімідній як chromophore субстрату може поліпшити стабільність матеріалу.

13. електричних і електронних промисловості: для друкованих плат теплоізоляційних матеріалів жароміцні кабелю, електропроводка термінали, розетки і т. д..