Головна > Новини & знань > Зміст

Поліімідній пінка пропозицію покращений ізоляції

Apr 06, 2016

Виробництва продуктивності

Технології НАСА

На дослідницький центр імені Ленглі Weiser Ерік і його колеги в додаткові матеріали і обробка відділення працюють з нові речовини для виготовлення композитів для використання в надзвукових літаках. Команда, однак, переживає деякі розчарування. Кожного разу, коли вони намагалися створити міцну композицію з матеріалу поліімідній (розширений полімер), клекотіло і спінений.

Здавалося, що команда досягла глухий у своїх дослідженнях, поки вони була інша ідея.

"Ми сказав:"це не буде працювати для композитів, але можливо ми могли б зробити піна з неї"," говорить Weiser. "Яка була родом з нашими Еврика момент, щоб побачити, якщо ми могли б йти в зовсім інший напрямок. І це спрацювало.

Weiser і його колеги винайшов новий вид поліімідній ізоляції піни вони назвали TEEK. Інновації відображається цілий ряд переваг в порівнянні з існуючих варіантів ізоляції. У порівнянні з іншими комерційних піни, Weiser пояснює, поліімідній пінка виконують також в широкому діапазоні температур, відзначивши, що піни НАСА TEEK забезпечити ефективне конструкційних теплоізоляційних вгору до 600 ° F і аж до кріогенних температур. Піна не спалити або off газ токсичного диму і навіть в-423 ° F — температурі рідкого водню — матеріалу залишається гнучкою. Винахідники може виробляти на спектр щільності, з 0.5 фунтів на кубічний фут, піна TEEK до 20 фунтів на кубічний фут, роблячи піни ідеально підходять для цілого ряду додатків, включаючи як ізоляції для багаторазового використання ракет-носіїв і криогенні танків і ліній. Вони також розробили унікальні, сипучих повітряна куля формат для виготовлення піни, роблячи його як порожнисті мікросфери, що дозволило піни бути формованні і потім, вилікуваний у будь-яку бажану форму — ідеально підходить для утеплення труби різних розмірів і конфігурацій.

Спочатку незапланованих винахід команди отримав нагороду "НДДКР 100", а пізніше формі піни, називається LaRC FPF-44 (додатковий дохід 2009), був названий «НАСА винахід року» в 2007 році.

Партнерство

У 2002 році НАСА ліцензії TEEK сім'ї Пінка для GFT ТОВ, базується в Pennville, штат Індіана. GFT допомогли Ленглі виготовлення зразків піни для потенційних застосувань простору, наприклад, для утеплення зовнішніх бак космічного човника. Компанія також оптимізовано технології для створення першого високо ЕППУ із поліімідній мікросфери, що дозволяє для виробництва складних труби чохли з різних діаметрів і стіни товщиною. Космічному центрі Кеннеді також досліджував потенційних трансфер і криогенні випробування обладнання додатків GFT виготовлений піни.

Переваги

GFT тепер пропонує технологій піни НАСА, отриманих поліімідній як її PerForma-год і VersaFlex продукт лінії. Компанія виробляє піни в різної щільності і форматів, від аркушів заповнені піною стільник та панелі пустотні мікросфери. GFT в VersaFlex пінка надати доданою здатністю крайньої фізичні гнучкість в діапазоні 1000 градусів температуру (-423 F ° до більш ніж 600 ° F). Відвідувачі беруть повідомлення про особливі характеристики Піна, говорить GFT виконавчий директор Філ Гріффіт, хто визнає, що "обожнює" матеріал сам.

"Не тільки чи це відмінний теплоізолятор, але це також пожежі нетоксичний і негорючий", говорить він. "Багато ізоляційних матеріалів там, але й ті, які є вогнетривке, нетоксичний, є лише кілька. Ви знайдете ще менше в щільності ці матеріали, які відображають видатні механічні властивості. У самому справі, ви знайдете тільки PerForma H і VersaFlex".

Співвідношення продуктивності до ваги GFT піни, Гріффіт каже, це краще, ніж будь-які наявні альтернативи, надають значну економію для покупців: "дає змогу менше поліімідній піни отримати той же теплоізоляційні властивості як традиційні матеріали, і вона важить близько 1 стільки, скільки Силікат кальцію і нарівні зі скловолокна". Гріффіт відзначає, що одним з великих морських клієнтів GFT в реалізувала 90 відсотків скорочення витрат від прийняття PerForma-Н в якості теплоізоляції трубопроводів, як описано під час клієнта суднових установок на дійсній службі судин. Скорочення приходить в результаті знижена монтаж і витрати на технічне обслуговування, повторне використання та підвищення життєвого циклу за рахунок високої продуктивності на піни в районах інтенсивного руху та агресивних оточень.

"Ви не можете отримати технології НАСА пропонує в іншому місці. НАСА технологія забезпечує ряд переваг, що малі підприємства повинні серйозно розглянути".
— Філ Гріффіт, GFT ТОВ

Гріффіт також зазначається, що матеріал є екологічно чисті, вироблені без будь-яких отруйних речовин halogenated і використання розчинників, які є повністю можна відновити. Піни НАСА, розробленої для виробництва є по суті "wasteless процес", говорить він.

Ізоляція труб, що легко встановлюється на морських суден, який надається в даний час головним чином використовуються для GFT в піни. Невелика компанія, що недавно вступили в продукт угод, що Гріффіт каже, що буде тримати GFT виробництві на найближчі 10-15 років — великим досягненням, враховуючи один суттєвий недолік порівняно з поліімідній пінка в тому, що вони в даний час дещо дорожче у виробництві.

"На піни був дорогим зробити, для цілого ряду причин, один з яких обмежена доступність певних компонентів," пояснює Гріффіт. "Ми ' VE звернувся цього питання постачання адекватно підтримати комерційних рампи."

Ця технологія НАСА походження позичає негайного довіру до GFT в продукти і відкриває двері для інвестицій, каже Гріффіт. "Ви не можете отримати технології НАСА пропонує в іншому місці. НАСА технологія забезпечує ряд переваг, що малі підприємства повинні серйозно розглянути".

Weiser, в той же час, працює над акустична ізоляція додатків для піни поліімідній, потенційно безпечніше заміну для більш горючих ізоляція зі скловолокна використовується послабити шуму в комерційних літаків. Він також зазначив, що інтерес до технології для Сейф, екологічно-чисті будівлі ізоляції. "Якщо у вас є вогонь, ця піна не збирається спалити або виробляти диму," він говорить, благом для будинків з заміських будинках до центру міста високі піднімається.

Промисловість додатки за межами НАСА є те, що Weiser завжди тримає на увазі. "Ми хочемо відповідає завданням НАСА на першу", говорить він, "але значення технології будуть йти для НАСА якщо промисловість може використовувати його для інших цілей."