Головна > Новини & знань > Зміст

Поліімідній смоли

Mar 15, 2016

Назва продукту:Поліімідній смоли

Позиція №:SolverPI смоли 7005

SolverPI смоли 7005 поліімідній смоли є передові композитний матриця смоли використовується в основному як високотемпературного фрикційного матеріалу формованих продуктів і матриця смоли має відмінні термостійкість і механічні властивості, гарну сумісність з різними наповнювачами, хороший гнучкість. Також підходить для підготовки високу стійкість (низький) температури твердих вимагають мастила механічних частин. З органічних розчинника (ацетон) розчиняється, для підготовки волокон (зі скловолокна, вуглецевого волокна тощо) посилені prepreg, широко використовуються у галузі високих температур смоли, підставі композитних матеріалів. Якості Термостійке Епоксидні смоли модифікатори при різних умовах співвідношення можна приготувати різні термостійкі сорту новий Епоксидні смоли системи для задоволення різних областях Епоксидні смоли тепла опору вимоги.

SolverPI смоли 7005 базується на основі bismaleimide поліімідній смолою системи, в його хімічний склад не містить ДДМ і інших компонентів, відповідно до вимог охорони навколишнього середовища.

Характеристики

Високим скляним переходу температури і термостійкість;

Відмінні механічні та електричні властивості та механічні властивості;

Хороша низькотемпературна термін зберігання.

Використання продукту

Врешті, рівномірно змішується з різних порошок, за певних умов під тиском.

Були розпущені в ацетон та інші органічні розчинника, смола рішення зроблені деякі тверді речовини, для приготування prepregs волокон (зі скловолокна, вуглецевого волокна і т. д.), посилений, ламінати для використання.

Рідина смолою, розчиняється в органічних розчинника, такі як ацетон, зроблені деякі тверді речовини, за необхідності різні пропорції Епоксидні смоли суміші можна приготувати шляхом різних термостійкі сорту системи новий епоксидної смоли, для задоволення різних областях, особливо, поле електроізоляційні епоксидної смоли матеріал тепла опору вимоги.

Затвердіння процесом (довідка)

180/ 2 год + 200/ 2 год + 230/ 4-6h

Індекс якості

Екстер'єр

Температура плавлення

Деталізація

текучість

Гель час

Блідо-жовтого порошку

70-90

150 г

15-25 мм

160 250s