Головна > Новини & знань > Зміст

Видатний всеосяжний продуктивність поліімідній матеріалу

Sep 15, 2014

1. поліімідній є одним з найвищих видів до цих пір полімер термоокислювальна стабільність, висока температура, стійкі клас, температура термічного розкладання знаходиться в 500 ℃ вище. Гарячий матеріал його розширення коефіцієнт є невелике а метал на одному рівні. І можуть бути вкрай низької температури, такі як не в-269 ℃ в рідким гелієм крихкості.

2. поліімідній має хороші механічні властивості, відмінні механічні властивості продукції, є свого роду високою міцністю і високої мембрани матеріалів.

3. кілька різновидів поліімідній матеріал хімічна стійкість є краще, більш стабільним кислота, важко розчинний у всі органічні розчинники. Гідроліз не лугу опору сортів, це здавалося б недоліки виконання робить на поліімідній має багато характеристик відрізняється від інших високопродуктивних полімери, ми можемо використовувати лужні гідролізу перероблених матеріалів. На додаток до зміни структури поліімідній матеріали можуть досить стійкий до гідролізу.

4. поліімідній має високу радіацію опір, фільм 5 × 109 rad після електронного опромінення сили відсіву було 90%.

5. поліімідній без наповнювач є дуже хорошим ізоляційні матеріали, обсяг опору, пробою сил, діелектричних властивостей добре. Ці властивості можуть як і раніше підтримується на високому рівні в широкому діапазоні температур і діапазон частот.

6. поліімідній є свого роду вогнезахисних матеріалів, self-extinguishment полімер, куріння ставка є низькою, кисень індекс вона може досягати більше 30.

7. чистий поліімідній матеріал нетоксичні, без дратівливих матеріалів і може витримати тисячі разів високої температури стерилізації. Деякі поліімідній матеріал має певні антибактеріальним і протигрибковим властивості.

8 деякі поліімідній волокно також має функцію збереження тепла, тепло і його можна порівняти з кашеміру.