Властивості поліїмидні

1. повністю ароматичні поліімідній на основі thermogravimetric аналізу, початковий декомпозиції температури, як правило, в 500 ℃. Від двох до двох бензолу Ангідрид та diphenyl Амін синтезу поліімідній термічного розкладання температура досягає 600 ℃, є одним з найвищих видів досі полімер термоокислювальна стабільність.

2. поліімідній стійкий до екстремальних умовах низької температури, такі як не є в - 269 ℃ в рідким гелієм крихкості.

3. поліімідній з відмінними механічними властивостями, межа міцності незаповнених пластмас вище 100Mpa, тонких плівок з поліімідній (картонна) є більш 170Mpa і biphenyl поліімідній (Upilex S) для 400Mpa. Як і інженерних пластикові, Пружні модуль 3 4Gpa, волокно може досягати 200Gpa, згідно теоретичних розрахунків, всі два бензолу Ангідрид і два бензолу amine синтезу волокно може досягати 500Gpa, другий тільки до вуглецевого волокна.

4. декілька різновидів polyimides не водорозчинні органічні розчинники, розведеної кислоти стабільності, загальні різноманіття мало стійкість до гідролізу, це здавалося б недоліки продуктивність робить на поліімідній має багато характеристик відрізняється від інших високопродуктивних полімери, які можуть використовувати лужні гідролізу перероблених матеріалів два Ангідрид і два амінів, таких як картонна фільм, відновлення ставки до 80-90%. Зміни структури також може бути досить гідролізу стійких сортів, наприклад, стенд вгору до 120 ℃ 500 годин води.

5. теплового розширення коефіцієнт 2 * 10-5 до 3 * 10-5 ℃, Guangcheng-термопластичний поліімідній 3 * 10-5 ℃ biphenyl введіть до 10-6 ℃, окремих видів може досягати 10-7 ℃.

6. поліімідній з високим опромінення опору, фільм в 5 × 109 rad швидко електрон опромінення сили відсіву було 90%.

7. поліімідній має гарний діелектричних властивостей, представляючи фтору діелектрику константа — близько 3.4 або повітря, нанометр розмір розійшлися в поліімідній, діелектрику констант можуть бути зведені до близько 2,5. Діелектричними втратами 10-3, електрична міцність 100 300KV/мм, Guangcheng-термопластичний поліімідній 300KV/мм, обсяг опору 1017 Ω /cm. Ці властивості можуть як і раніше підтримується на високому рівні в широкому температурному діапазон і діапазон частот.

8 поліімідній є самоврядування втамувати полімер, низький рівень диму.

9. поліімідній у високий вакуум Дегазація рідко.

10. поліімідній нетоксичних, можуть бути використані для виробництва посуду та медичної техніки і може витримувати тисячі разів дезінфекції. Існують деякі поліімідній має гарну біологічну сумісність, наприклад, в крові тестування сумісності для non гемолітична, цитотоксичних діяльності, у Витри експериментів для нетоксичні.