Головна > Новини & знань > Зміст

Властивості поліїмидні

Sep 15, 2014

Перший, хороші показники температури

1 ступінь розкладу температури взагалі на 500 ℃. Від двох до двох бензолу Ангідрид та diphenyl Амін синтезу поліімідній термічного розкладання температура досягає 600 ℃, безумовно, одна з найвищих термоокислювальна стабільність полімеру в сортів. Термореактивні можна використовувати stable на 360 ℃, термопластичних може бути використаний протягом тривалого часу в 230 ℃.

2. при стійкі властивості дуже низької добре, якщо все ще не в рідкий азот - 269 Градусів С у крихких перелом.

3. коефіцієнт теплового розширення є дуже низьким, тільки 2 Х 10-5-3 X10-5 / ℃ biphenyl типу є 10 - 6 / ℃, окремих видів може досягати 10 - 7 / c.

Другий, відмінні механічні властивості

1. поліімідній має хороші механічні властивості. Межа міцності поліімідній пластика незаповнених 100MPa вище, як конструкційних пластмас, його пружності, як правило, 3-4GPa. Міцність, модуль волоконно армовані Пі пластику може бути посилене за

2. поліімідній має відмінні зносостійкість, самостійної змащення продуктивності. Зміна механічні властивості з коливання температури є маленькі, високі температури повзучості, навіть, ніж алюміній також є невеликий швидкість повзучості. Зробити трансмісіях частин.

3. поліімідній тепло старіння продуктивність є, з 200 ℃, 1500h старіння лікування, міцність на виміряних знизився мало матеріалів при кімнатній температурі.

4. випромінювання опір, таких як поліїмидні в 5 × 109 rad дози опромінення, міцність залишається на 86%, поліімідній волокна 1 * 109 rad дози опромінення, показник сильного утримання у більш ніж на 90%. Використовуються у ядерній галузі.

По-третє, мають хороші діелектричних властивостей і електричні властивості

Діелектричні константа поліімідній як 3.4, представляючи фтору або повітря розійшлися в розмірі поліімідній нано, діелектрику констант можуть бути зведені до близько 2,5. Діелектричні випадіння 10-3, електрична міцність 100-300kV / мм, обсяг опору-10 ^ 17 Ом/см. Ці властивості можна дотримуватися вище в широкому температурному діапазоні і частоти діапазон рівень.

Стійкі Corona продуктивності, відмінний електроізоляційні властивості

По-четверте, стабільна хімічні властивості

Поліімідній має відмінні нафти опору і органічних розчинників стійкість, стійкість до гідролізу розведеної сірчаної кислоти, вода стабільності, 500 г стояти до 120 ℃.Not стійкі до концентровані сірчаної кислоти, концентровані азотна кислота, Non лужному середовищі і висока температура пари.

П'ятий, вогнезахисних властивостей

Поліімідній полімер себе втамувати, куріння ставка є низькою, високий вакуум Дегазація рідко; стабільність у високій температурі, високий вакуум і опромінення, летючих мати значення, мало; вогнезахисного класів: V0; LOI > 45

Шостий, поліімідній нетоксичні

Може бути використаний для виробництва посуду та медичної техніки і може витримати стерилізації тисячі разів, деякі поліімідній має гарний біосумісність. Наприклад, в крові тест на сумісність для non гемолітична, цитотоксичних діяльності, у Витри експериментів для нетоксичні.  текст-відступ: 0; mso-список: рівня 0 level1 lfo1'> 10. поліімідній нетоксичних, можуть бути використані для виробництва посуду та медичної техніки і може витримувати тисячі разів дезінфекції. Існують деякі поліімідній має гарну біологічну сумісність, наприклад, в крові тестування сумісності для non гемолітична, цитотоксичних діяльності, у Витри експериментів для нетоксичні.