Резюме поліімідній

Поліімідній є одним з кращих всеосяжний властивості органічних полімерних матеріалів, високій температурі 400 ℃, довгострокового використання температурний діапазон - 200 до 300 Градусів С, ні очевидні плавлення, високим ізолюючим опору, константа електроізоляційні 4-103 Гц, діелектричними втратами є лише 0.004 ~ 0,007, F, щоб H клас ізоляційного матеріалу.

Пі відноситься до великих хребта, що містять ацил imino полімер, який належить до Ароматичні сполуки, складається з двох юанів і два юанів amine Ангідрид підготовлений конденсації полімеризації. Молекулярні ланцюг Пі містить велику кількість бензолу кільце і imide групи були включені в бензолу кільце і формування п'ять членних гетероциклічних кілець жорсткість молекулярних ланцюга, міжмолекулярні сил сильний упаковки щільності є високим, на PI має ряд відмінні властивості. Завдяки своїй структурі, що складається з двох Ангідрид Пі і два amine не те ж саме, продуктивність також дещо різницю.

Поліімідній є свого роду спеціальних технічних матеріалу, широко використовується в авіації Ракетно-космічна техніка мікроелектроніка, нанотехнології, рідкий кристал, поділу мембрани, лазерний поля. Останнім часом всі країни досліджень, розробок та утилізації поліімідній включеними двадцять першого століття найперспективніших той інженерних пластмас. Поліімідній, через його видатні характеристики власності і синтезу, в якості структурних матеріалу або як функціональні матеріал, його величезний застосування перспектива має до кінця зрозуміла, відомий як "вирішувати проблеми" і що "немає поліімідній не буде мати Сьогоднішні технології мікроелектронного".

Поліімідній є ароматичні гетероциклічних полімер молекулярної структури сполук містять imide групу ланцюг, англійський поліімідній (PI), можна розділити на бензолу Пі, розчинних Пі поліаміду imide (ПАЙ) і поліефір imide (ОПЕ) чотири.

Пі є одним з кращих сортів термостійкі інженерних пластмас при високій температурі, деякі сорти може бути довгим витримувати високі температури 290 ℃ короткий час віком 490 ℃ механічні властивості, втома опору, вогнезахисних електричні властивості, стабільності, хороша, під тиском усадку малого опору нафти кислоти і органічні розчинники, не лугу опору, відмінну стійкість до тертя, носити продуктивності.

Термопластичних поліімідній смоли (поліімідній смоли), називають PI) є термопластичних конструкційних пластмас. Це висока термостійкість термопластичних пластмаси, з високим скляним переходом температури (243 Градусів С) і плавлення (334 ℃), тепло деформації температурою до 260 ℃ (30% скляні волокна або вуглецевого волокна посилена клас), можуть бути використані протягом тривалого часу в 250 ℃ та інші високі температури міцної пластмаси порівняно з PEEK, PPS PTFE, РРО тощо, використання верхню межу температурі вище майже 50 ℃;

Пі смола не тільки термостійкість, ніж інші високі температури міцної пластмаси є відмінним і має переваги високою міцністю, висока модуль, висока перелом міцність та відмінні стабільності; Пі смоли може підтримувати високу міцність при високих температурах, його вигину міцність на 200 ℃ аж до про 24MPa на 250 ℃ вигину міцність і міцність на стиск ще 12 ~ 13MPa; Пі смоли жорсткості, хороший розмір стабільності, низька коефіцієнта лінійного розширення, дуже близько до металу алюмінію матеріалу;

Відмінна хімічна стійкість, хімічні речовини в цілому, тільки концентровані сірчана кислота, розчинитися або знищити його її корозійною стійкістю і нікель сталеві схожі, і їх полум'я добавки, полум'я умов у звільненні диму і токсичних газів, анти-випромінювання здатності; Пі смоли має хороший міцність, чергування стрес і відмінні втоми опору є найбільш видатним всі пластмаси, матеріали сплаву з порівнянними;

Трибологічній властивості Пі смол з видатної стійкістю до ковзання зносу і їдка зносу, відмінні показники, особливо для підтримки високої зносостійкість і низький коефіцієнт тертя на 250 ℃; Пі легко екструзії смоли і лиття під тиском, відмінний обробні, високої продуктивності під тиском ефективність.

Крім того, PI має самоврядування змащення, легко обробки, ізоляції стабільності, гідролізу опору та інші відмінні показники, яка широко використовується в аерокосмічної, автомобільної, електричних і електронних, медичні та харчової переробки та інших полів, розвитку та утилізації перспективи.