Головна > Новини & знань > Зміст

Метод синтезу поліімідній

Sep 15, 2014

Поліімідній складається з tetracid Dianhydride і diamine в полімеризації, синтез основний крок method、two крок method、three крок метод і газової фази опадів метод.

(1) Один крок метод. Один крок метод Dianhydride і diamine безпосередньо полімеризується поліімідній в високої точки кипіння розчинника, мономеру не за polyamic кислота прямий синтезу poly imide. Реакція умов цього методу був набагато більш помірний, ніж тепловій обробці, ключ, щоб вибрати підходить розчинника. Як відносна молекулярну масу полімер збільшилася, повинні спробувати видалити вологи. Зазвичай з водою для видалення azeotropic води, що генерується або polyamic кислоти, солі з ізоціанату замінити diamine і згенерований під високої температури і високого тиску polymerization.the процес контролю цього методу є ще до досконалості і практичного крок вперед.

(2) Два кроки методу. Два кроки методу є на Dianhydride і diamine отримані кислота попередник polyamic, автор опалення або хімічних методів, внутрішньомолекулярну cyclodehydration поліімідній формування. Хімічні imidization метод, зневоднення агент поліамід кислоти, поліімідній хімічного cyclization генеруються містить велику кількість різних imides. Підготовленої поліімідній та поліімідній підготовлені метод опалення, фізико -хімічні властивості різні, особливо isoimide кілець має низький термічна стійкість і висока хімічна реактивності. різні зневоднення агента, різні cyclization продукт Іміна / isoimide співвідношення, може бути думка про як таутомерного нестабільного викликано. Два етапи є зрілим, але polyamic кислота рішення не є стабільним, це дуже чутливі до вологи, розкладання відбувається під час зберігання, з'явились polyamic кислих алкіл ефіру метод, поліамід кислоти silyl ефіру метод поліпшення метод. Інший попередником поліімідній поліамід ефіру, є відносно стабільною полімер, тверде або рішення форму тривалого зберігання. Високої відносної молекулярну масу поліамід ефіру зазвичай складається з ароматичні diacid diester ацил хлорид, розчин polycondensation або конденсації полімеризації був підготовлений з ароматичні diamine. Поліамід ефіру тепла або imidized поліімідній відбулося в реакцій, що каталізуються органічними основами; але невеликий молекулярних з'єднання від алкоголю або альфа олефінових вуглеводнів, а не воду. Розчинні поліамід ефіру проміжні в polyamic кислоти, розчинних спільного органічні розчинники з низькою точки кипіння, таких як діхлорметана, чотири фурану кисню, можуть отримати високої концентрації розчину і може бути змінена структура змушує ефіру поліамід ефіру з різними властивостями та можуть бути використані для підготовки високою міцністю і високої модуль матеріалів, є типовий метод синтезу поліімідній. Але imidization реакції діяльності і низькі, складний процес, висока вартість, для виробництва подальшої оптимізації.

3 Крок метод. За три кроки методу є polyisoimide отримати метод поліімідній через. Polyisoimide стабільна структури, як перший поліімідній матриця, тому що термообробки не виділяє води і низький молекулярна субстанції інші, легко гетерогенних в imide і може зробити відмінну продуктивність поліімідній. Polyisoimide складається з поліаміду кислоти в зневоднення агента, зневоднення і cyclization і в а потім в ролі кислотою або лугу каталізатори isomerization наприклад, поліімідній, isomerization реакції легко при високій температурі. Polyisoimide