Головна > Новини & знань > Зміст

Синтез шлях поліімідній

Sep 15, 2014

Різні поліімідній, різноманітність, існують різні способи в синтез, тому можна вибрати відповідно до різних додатків змінної підключення до, синтез також важко мати інших полімерних.

1. поліімідній в основному складається з двох юанів і два юанів amine Ангідрид синтез, два мономеру та ряд інших гетероциклічних полімерних матеріалів, таких як polybenzimidazole, полістиролу і німий triazole, polybenzothiazole, poly німий phen і Polyquinoline мономерів, широкий джерело сировини, синтез також простіше. Дві, дві amine Ангідрид поліімідній розмаїття, різні комбінації дозволяють досягти різних продуктивності.

2. поліімідній може складатися з двох Ангідрид і два амінів в полярних розчинники, такі як DMF, DMAC, NMP або найбільш / по низькій температурі polycondensation змішані розчинники метанолу, отримані polyamic кислота розчинні у воді, фільм формування або спінінг після нагріванням до 300 ℃ зневоднення cyclization в поліімідній; Додайте оцтовий Ангідрид і третинні amine каталізаторів поліамід кислота є хімічна обезводнення, cyclization, отримати поліімідній рішення і порошку. Два амінів і два Ангідрид можна також у високої точки кипіння розчинника, наприклад опалення фенольні хімічно полімеризації, на поліімідній. Крім того, також можуть отримати поліімідній ефіру чотирьох yuan від двох юанів і два юанів amine кислоти; також можуть бути зроблені поліамід кислоти спочатку в polyisoimide а потім перетворюються на поліімідній. Ці методи є зручні для обробки, колишній називається ПМР метод, можна отримати низька в'язкість, висока твердий розчин, з низьким розтопити в'язкості вікна в процесі, метод є особливо підходить для виготовлення композитних матеріалів; Останній збільшенням розчинності у процесі трансформації не виділяє низький молекулярних сполук.

3. тих пір, як два (або чотири ангідриди карбонових кислот) кваліфіковані і чистоти два амінів, використовуючи будь-який метод polycondensation, дуже легко отримати досить високою молекулярна вага, додавши Ангідрид або amine одиниці одиниці можуть бути дуже легко контролювати молекулярна вага.

4. в двох (або чотири ангідриди карбонових кислот) і два amine конденсація, як давно як рівних Молярна співвідношення, тепловій обробці в вакуумі, може поліпшити низький молекулярна вага молекул попередньо твердих полімер кількість значно, таким чином, щоб принести зручність і порошок обробки.

5. легко в кінці ланцюга або ланцюгова реакція групу для активної форми олігомеру, в результаті чого Термореактивні polyimides.

6. використання поліімідній карбоксильній, esterification або солі, отримати amphiphilic полімер, представляючи світлочутливої груп або довгий ланцюг алкіл, можна отримати на фоторезисту або для підготовки LB фільм.

7. Синтез поліімідній взагалі не виробляють неорганічні солі, ізоляційний матеріал підготовці є особливо вигідним.

soNorFifth, вогнезахисних властивостей

Поліімідній полімер себе втамувати, куріння ставка є низькою, високий вакуум Дегазація рідко; стабільність у високій температурі, високий вакуум і опромінення, летючих мати значення, мало; вогнезахисного класів:

Шостий, поліімідній нетоксичні

Може бути використаний для виробництва посуду та медичної техніки і може витримати стерилізації тисячі разів, деякі поліімідній має гарний біосумісність. Наприклад, в крові тест на сумісність для non гемолітична, цитотоксичних діяльності, у Витри експериментів для нетоксичні. стиль = текст-відступ: 0; mso-список: рівня 0 level1 lfo1'10. Поліімідній нетоксичних, можуть бути використані для виробництва посуду та медичної техніки і може витримувати тисячі разів дезінфекції. Існують деякі поліімідній має гарну біологічну сумісність, наприклад, в крові тестування сумісності для non гемолітична, цитотоксичних діяльності, у Витри експериментів для нетоксичні.