Термопластичних високої температури поліімідній покриття

Назва продукту:Термопластичних високої температури поліімідній покриття

Позиція №:1001 SolverPI покриття

Висока температура поліімідній покриття1001 SolverPI покриттяполімер є покриття з висока термостійкість, стабільний хімічні властивості та відмінна діелектричних властивостей. Завдяки його відмінні фізико -хімічні показники він часто використовується як великомасштабні інтегральна схема електропроводки шар ізоляції, металеві поверхні покриття, поверхні логік шару, захисні матеріал, іонної імплантації і так далі. Він широко використовується в галузі хімічної промисловості, навігації, аерокосмічна, авіації та мікроелектроніки. Вона має характеристики висока термостійкість, низька термостійкість, стійкість до випромінювання, хімічні корозійною стійкістю, низька вологість коефіцієнт поглинання, гідролізу опору, відмінним ізолюючим продуктивність і добре Окислювальна стабільність, пожежної профілактики невибухонебезпечні, нетоксичні, екологічного захисту, хороше зчеплення, гнучкість, високою твердістю, опір удару і вишуканий, нишпорити опору фарба фільм блиску і так далі.

Використання:Aзастосуватищоб металу, які важко прикріпити (з нержавіючої сталі, алюмінію, міді, титану, покриття на магнієвого сплаву, хромування)

Показники:

Умови

Guideposts

Зовнішній вигляд

жовтувато-коричневого кольору

Твердого змісту

25

Щільністьг/см ³

1,29 г/см3-1,60 г/см3

Viscosity(mPa.s)

945-1500

Коефіцієнт дилатація23-200℃),(105/℃

3.5-5.5

Коефіцієнт тертяPV = 0.33MPa·m / s

0.01-0.02

Носити гучності(мм3/ cn.m)

1.0-3.0

Діелектричні constant(1KHz)

3.0-3.5

Поверхневий resistance(Ω)

1015-1016

Обсяг опоруΩ·m

109-1014

Застосовне температури

-260-400

Термічного розкладання

≥580

Сольовий опору

≥1500000

Адгезія

≥80

Кислотно опір

Стійкі до соляної кислоти, тонкі сірчана кислота, кислота плавикова тощо

Aalkali стійкість

Морозостійкість низька концентрація лугу спиртних напоїв

Старіння опору

≥1500000

Інші елементи

Стійкість до органічних розчинників і різних масел

Технології будівництва:

1. Застосування технології: кисть або розмішати і після обприскування, роликові покриття методів, таких як покриття на поверхні металу підкладки, Товщина покриття можна визначити за реальні потреби (покриття відповідно до реальної ситуації, за допомогою formamide хімічно розведення, розведення після того, як покриття повинні змішати у будівництві) Після висихання протягом 20 хвилин, покриття матеріалу-основи в гарячого дуття піч на 80 ℃/ч , 120℃/год160℃/год280℃/h температури запрограмований для лікування, контролювати швидкість нагріву 2 ℃ / хв, дозволити йому охолонути до кімнатної температури природно після лікування, роздруку покриття повинні бути завершені протягом тижня.

2. Базальної запит: металеві поверхні повинні бути відшліфовані або вплинути на зв'язок міцність, мати справу з старі поверхні металу чистою. Крейдований металеві поверхні повинні тримати сухий, чистий, сильним і гладкою, будівництво температури 10 ℃ до 35 ℃.

3. Примітка: Під час будівництва, поліімідній покриття повинні уникати damp, уникнути пилу і не може використовуватися з іншими розчинники фарбою, будівництва сайт повинен бути гарно провітрюваному. Покриття, які були opeded необхідність бути завершена якомога скоріше, невідкриті покриття довгострокового збереження нижче 15 ℃, moistureproof, зверніть увагу, тримати вентильованим. Уникайте контакту зі шкірою для тривалого періоду часу, коли за допомогою розчинника містить токсичні легкозаймиста, летючих органічних речовин, коли може здійснюватися відповідно до загальних метод фарбою.

Процес твердіння УФ

Метод 1: Спрей циліндричного стержневого ультрафіолетового випромінювання на відстані 200 мм нижче, близько 30 хв, вертикальні опромінення в принципі є покриття поверхні не клей руки, а саме на лікування завершиться. Покриття поверхні є більшим, його потрібно перемістити в лікуванні процес УФ-лампи або обприскування поверхні.

Метод 2: Спочатку покласти покриття поверхні під УФ-лампи на відстані 300 мм для вертикального опромінення близько 10 хвилин, потім обприскування поверхні під УФ-лампи на відстані 200 мм для вертикального опромінення близько 10 хв і потім знову поставити покриття на поверхні ультрафіолетового випромінювання на відстані 100 мм для вертикального опромінення близько 10 хвилин ,. В принципі коли обприскування поверхні не клею на руку, це саме повне лікування. Аналогічним чином, якщо покриття поверхні більше, він повинен рухатися в затвердіння процес УФ-лампи або спрей поверхні.

(Примітка: цей метод є посиланням для потужністю 2 кВт УФ-лампи, фактичний процес може бути скоригована відповідно до розміру на УФ лампою влади належного УФ-лампи і відстань між покриття поверхні і опромінення час.)