Головна > Новини & знань > Зміст

Типи реактопластів

May 26, 2016

Фенольні смоли(ПФ)

Фенольні смоли є одним з найстаріших сортів пластику, відомий як бакелітових або Бакеліт, зовнішній вигляд коричневий або чорний, це типовий представник реактопластів. Фенолу смола лиття під тиском часто застосовують різні види наповнювачів, відрізняються залежно від готових властивостей заповнення матеріалу, фенольні смоли як матеріал під тиском, в основному використовуються в районах, що вимагають термостійкість, але також як клей для фанери, колодки і колесо.

Сечовина – формальдегід смоли(МКФ)

Сечовина – формальдегід смоли використовується як матеріал під тиском, клей безбарвний пластику, здобутої в сечовини і формальдегіду. Сечовина – формальдегід смоли формувальної додається целюлози. І твердість, відмінний механічної міцності. З іншого боку, є крихким, мають той недолік бідні водопоглинання, стабільності, навіть стоячи часто тріщини. Сечовина – формальдегід смоли може бути вироблений посуду, шапки і інші Щоденні необхідності та механічних частин, клей може бути зроблено.

Меламін - формальдегід смоли(MF)

Меламін - також відомий як меламін формальдегід смоли, меламін щільна, меламін. Пластикові робить для недоліки сечовини – формальдегід смоли не є водонепроникним, а Ціна вище, ніж сечовини – формальдегід смоли. Тому що меламін - формальдегід смоли і сечовини смоли формальдегід – як в безбарвний і прозорий, утворюючи барвисті, а й через термостійкість, поверхні твердість, механічні властивості, добре електричні властивості, опір води, хімічно опору та відмінні хімічна стійкість, тому він може бути посуду, всі види Щоденні необхідності (у тому числі меблів), промислові поставок області.

Ненасичені Поліефірні смоли(МКФ)

Ненасичені Поліефірні смоли є прозорою рідиною жовтий або бурштину з різних в'язкості. Тому що ненасичені Поліефірні смоли сили не є високою, часто додається до скла волоконно армовані матеріали, продукти, широко відомий як скловолокно. До лікування ненасичені Поліефірні смоли в рідкій формі, але це також може бути формованні без pressurization, лікуванню, навіть при нормальній температурі, яка може бути використав різних методів обробки в продукти.

Епоксидні(EP)

Епоксидні смоли виліковуються з затверджувача термореактивних пластмас. Його відмінне зчеплення, відмінні електричні властивості, а також відмінні механічні властивості. Основною метою є зробити епоксидна смола антикорозійні покриття металу і клеї, зазвичай використовується в друкованих плат та електронні компоненти Інкапсулірованний.

Смоли силіконові(SI)

І кожен з вищезгаданими смоли відрізняється від основного компоненту крім вуглецю, але кремнію, так що Ціна висока. Але Смоли силіконові нагріти 180 , спеціального лікування може бути стійкі до 500 , хороший морозостійкість, фізичні властивості не змінюються з температурою. Хімічна стійкість, водонепроникність і відмінні weatherability реактопластів, це термостійкі вироби електронні компоненти промислового виробництва.

Поліуретанові

Багато різновидів поліуретану, можна здійснювати від легкий термопластичних еластомерів жорсткої піни. М'якої поліуретанової піни має щільність 0,015 ~ 0,15 г / см3, м'які Піна, що формується в масовий, легко скоротити для виготовлення меблів і пакувальних матеріалів. Легко ріжеться для виготовлення меблів і пакувальних матеріалів. Жорсткий піна може бути виготовлена з різних типів.