Використання поліімідній

Поліімідній структуру та унікальну продуктивність, яка широко використовується в авіації, Ракетно-космічна техніка, електроніка, техніки, хімічних речовин, електроніки та інші галузі високих технологій його.

(1) фільму, це один з перших використання поліімідній, в основному використовується для обтягування матеріал Мотор слот будівництво робота навколишнього середовища та ізоляції кабелю. Крім того, прозора поліімідній може зробити сонячної поверх м'які. Тонкі вироби з них, переважно, мають DuPont Kahton, серія ВБО Upilex і Kaneka-Apical.at-Харбін моторного заводу за допомогою поліімідній Changchun інститут прикладної хімії з виробництва ядерного підводний човен ізоляції ущільнювальні рукав з свинцю, ізоляції, слот клин.

(2) склад гумової суміші матеріалу, це одна з найбільш високих температур конструкційних матеріалів, аерокосмічної і ракета компонентів, що широко використовується в Європі та Сполучених Штатах. У вітчизняних використовується в основному для механічних частин термостійкість, висока міцність, таких як елементі exchange тепла автомобіля карбюратора чохла і кришку клапана, інструмент і т. д.. Shenyang газу компресор заводу поліімідній матеріалів Changchun інститут прикладної хімії забезпечує, корабель компресорні поршневі кільця і клапан плита, використовувати в хорошому стані.

(3) з paint поліімідній використовується як покриття в основному використовується як ізоляційні фарбою, особливо як висока температура покриття або для електромагнітних дроту. В даний час підготовку екструзії термопластичних ароматичні поліімідній ізольовані магніт дроту, з високою якістю, високою ефективністю, низька вартість ефект. Електромагнітні дроту, за винятком можуть бути використані в електричних і електронних промисловості, очікується в аерокосмічній та галузі застосування атомної енергії.

(4) волокна, раніше, спеціальна інженерна пластиком, єдине виробництво peek (ЗАЗИРНУТИ) волокно може досягати ступінь індустріалізації, і тепер використання термопластичних ароматичні поліімідній смоли методом екструзії також може виробляти волокна гладко. Пружності волокна після вуглецевого волокна, можете мати застосування випромінювання джерела і Корозійне середовища на високому температура, висока температура середній вигляді фільтруючого матеріалу і радіоактивні речовини і доказом куля, вогнетривкі тканини.

(5) поділу мембрани, матеріал мембрани ідеальним перш за все, необхідно мати висока повітропроникність і добре permselectivity, по-друге, також повинні мати високу міцність, корозійної стійкості та інших характеристик. Поліімідній та його похідні мають такі характеристики, так що він може широко використовуватися в газу мембранні поділу. Вона може бути використана для різних газів, таких як водневі / поділу азоту, азот / кисень, двоокис вуглецю і азот або метану, видалення вологи з повітря, вуглеводневої годувати газу та алкоголю, також може бути використаний як pervaporation мембрани і ультрафільтрації мембрани. Крім того, оскільки опір поліімідній і органічних розчинників опору, грати особливо важливу роль в органічних рідин та газів поділу.

(6) застосування у мікроелектронних пристроїв, тому що поліімідній видатних високої температури опору, діелектричні і відмінні анти-випромінювання продуктивності, таким чином, як функціональних матеріал, в індустрії мікроелектроніки, зокрема, широко використовується в великомасштабних і ультра великі масштаби інтегральні схеми. Вона може бути використана як діелектричних шар за шаром ізоляції; як буфер шару можна зменшити стрес, підвищення швидкістю готової продукції; Як захисний шар може зменшити навколишнього середовища, особливо Рей ефекти на пристрої, але також має обволікаючим ефект на частинки, скорочення або усунення м'якими помилок пристроїв. Як у випадку пасивний фільм покриттям на складові 50 ~ 100 м покриття μ, який може запобігти м'якими помилок трасування урану і торій випромінюється випромінювання викликане пам'яті. Покриті поліімідній шаром на мікроелектронних пристроїв, можуть ефективно блокувати передачі електронних пристроїв, для запобігання корозії, збільшення вологостійкий здатність пристрою. Покриття на поверхні поліімідній чіп як буфер шар, який можуть ефективно запобігати за рахунок теплового стресу впливу від розривної. Крім того, за рахунок розширення поліімідній лінія коефіцієнт та мідь, аналогічні і мідь фольга композитний адгезії сильною, гнучкою друкованої плати може використовуватися для.

(7) орієнтація рідкий кристал дисплей домовленості агента, формується основний рідкокристалічний дисплей є два шматок з покриттям, рідкокристалічних наповнений провідний шар між скло, скло з покриттям на внутрішній поверхні вирівнювання шару, це роль оптичний і електричні характеристики молекули рідкого кристалу у відповідність з тим щоб отримати оптимальне , метод для формування вирівнювання шар на поверхні скла, покриту шаром полімер а потім використовувати тканину для певних тертям напрямок, поверхні анізотропії полімер. Рідкокристалічні молекули полімеру поверхні взаємодії та орієнтації в напрямку тертя. Тому, що поліімідній в тепловій стійкості, орієнтація стабільності, зчеплення, діелектричних властивостей перевершує інші матеріали, більшість виробників використовують поліімідній як рідкий кристал вирівнювання, на додаток до досягнення необхідних sub кут і добре вирівнювання, кімнатної температури періоду зберігання характерних особливостей більше одного року.

(8) спеціальні конструкційних пластмас, тому що поліімідній з відмінними властивостями опору висока температура, висока міцність, стійкість до спрацьовування і був використаний великої мотор, ядерної енергетики завод, текстильного обладнання, високошвидкісний пакувальне обладнання, Повітряний компресор, автомобіль гальмо, передач підшипників (або рамою захисною), ксероксом, як стійкість до високих температур, самосмазывающиеся, ущільнювальної і зносостійкі частин і т. д..

(9) інші застосування, поліімідній, який використовується фоторезисту, роздільна здатність може досягати sub мікрон. Для колірного фільтру хвилі з пігменту або барвника може суттєво спростити процедури обробки. Поліімідній, що містять фтор, в диапазоні спілкування є прозорими, може використовуватися як пасивний або активний хвилеводу матеріал, оптичний перемикання матеріали і т. д.. Крім того, світлочутливої поліімідній є свого роду може бути прямим Літографія термостійкість дрібним візерунком, хімічної стабільності та електричних теплоізоляційні властивості в матеріалах. Поліімідній використовується як висока термостійкість ізоляційного матеріалу, використовується як високотемпературного структурних клей, використовується під високі і низькі температури алюмінієвого сплаву, сплаву титану, нержавіючої сталі, керамічні, висока температура опору, випромінювання та інші аспекти облігації.