Графіт композитний 40% поліімідній смоли

Графіт композитний 40% поліімідній смоли
Відомості про продукт

Назва продукту : поліімідній смолою Графіт композитний 40%

Позиція №: SolverPI-композитних 40 Г

SolverPI смоли 6001 може бути ued для літак, авіація, автомобільні, оргтехніки, електричні та electriconic обладнання, життям інструмент, промислового обладнання, обладнання для виробництва і так далі. На поліімідній, придатний для застосунків оточення, яка може бути чинить опір, герметичний, мірних стабільність температури, деформації без перелому, таких як seeling кільце, тяги пральна машина, розсувні підшипник, вакуумний насос пластинчастий, клапана, передач, і так далі.

PSolverPI-смоли 6001 ure

100% чистого поліімідній смоли може бути цвіль пресування, лиття під тиском, екструзія під тиском. 100% чистого поліімідній смоли має видатні переваги у поліімідній прогресія, наприклад, найвищий механічні властивості, найкращі властивості електричної та теплової ізоляції, високої tempeature зношування resist(high PV value) відмінну dimention стабільності.


Продукція в основному використовується в: навколишнє середовище, які мають високі вимоги у механічні властивості, чистоти, inslation, inslation тепло, коефіцієнт тертя. Типове застосування включають vavle сидіння, теплоізоляція чохла, плазмовий зварювальний пістолет, турбіна кільце, терміни передач натягувач, підшипник ретейнер, принтера папір віддалення від стопоріння вихідного, перерва блок, зондування на locator і так далі.


Композитний SolverPIсмол 6001 з графіту

З'єднаних 6001 SolverPI смола з графіту: продукт є стиснення лиття формується з 40% графіту, додані до поліімідній смоли whivh має коефіцієнт лінійного розширення низький і низький коефіцієнт тертя який добре підходить для широкому температурному діапазоні робочому стані і високі вимоги для стабільного dimention стані.


Продукт використовується, головним чином високовольтних кільцевими ущільненнями (гідравлічний Мотор, hydraulicintensifier кільцевими ущільненнями)Розслідування