SolverPI смоли 7002

SolverPI смоли 7002
Відомості про продукт

Назва продукту:Поліімідній смоли

Позиція №:SolverPI смоли 7002

SolverPI смоли 7002 поліімідній смоли є одним з передових композитний матриця смоли сортів, широко використовується при виготовленні високопродуктивних композитних матеріалів, його можна замінити Kerimid601 поліімідній смоли. В основному використовується (алмаз, бор кубічного нітриду) шліфувальні колесо і тертя матеріал сполучного і смоли матриці тугоплавкі формованих продуктів має відмінні термостійкість і механічні властивості, але також підходить для підготовки високу стійкість (низький) температури твердих self змащувати механічних частин. Доступні органічних розчинника (DMF т. д.) була розпущена підготувати prepreg рішення за певний вміст сухих речовин, для підготовки волокон (зі скловолокна, вуглецевого волокна, тощо.) посилені смоли, в області високої температури смоли, підставі композитних матеріалів широко застосовуються.

Характеристики

Високим скляним переходу температури і термостійкість;

Відмінні механічні та електричні властивості та механічні властивості;

Пряним.

Використання продукту

Врешті, рівномірно змішується з різних порошок, за певних умов під тиском.

Розпуск з органічних розчинника (DMF т. д.), рішення смоли зроблені деякі тверді речовини, для підготовки волокон (зі скловолокна, вуглецевого волокна тощо) посилені prepregs, ламінати для упакування для використання.

Проведено out з органічних розчинника (DMF т. д.) була розпущена підготувати смоли рішення деяких твердих речовин, за необхідності різні пропорції епоксидної смоли суміші можуть бути отримані різні термостійкі сорту нової системи Епоксидні смоли для задоволення різних композитних матеріалів і Електроізоляційні матеріали для Епоксидні смоли тепла опору вимоги.

Надтвердих Абразивний, що використовується в процесі пресування

1. продукт використовує термоформування, натиснувши температура: 220 ~ 230 . Натиснувши тиск: 15 ~ 25MPa. У разі натискання товщиною статті може бути. Змінювати параметри наступним чином:

Thickness(mm)

10

20

25

25

Пресування time(min)

40

50

90

100

2. вторинні затвердіння температури кривої: температури печі на 200перед волі; incubated за 1 годину був піднятий до 200; incubated протягом 1 години, потім підігрівають до 220; потім підігрівають до 230-240incubated 4-5 годин; Остаточний т. д. коли духовці температура опускається нижче 100для видалення продуктів.

Індекс якості

Екстер'єр

Температура плавлення

Деталізація

текучість

Гель час

Блідо-жовтого порошку

80-100

200-1000 h

8-20 мм

100-600 с

Розслідування