SolverPI смоли 7051

Назва продукту: Поліімідній смоли Позиція №: SolverPI смола 7051 SolverPI смоли 7051 є передові композитний матриця смоли широко використовується при виготовленні високопродуктивний композитних матеріалів

Відомості про продукт

Назва продукту:Поліімідній смоли

Позиція №:SolverPI смоли 7051

SolverPI смоли 7051 є передові композитний матриця смоли широко використовується в виробництво композитні матеріали з високими експлуатаційними, особливо підходить для високої температури і високої температури мідні плакірованние ламінати і інші виробництва, його можна замінити Kerimid701A поліімідній смоли.

SolverPI смоли 7051 базується на основі bismaleimide поліімідній смолою системи, в його хімічний склад не містить ДДМ і інших компонентів, відповідно до вимог охорони навколишнього середовища.

Характеристики

lВисоким скляним переходу температури і термостійкість;

lХімічно виняткову опірність;

lНизька коефіцієнта теплового розширення (CTE, T-axis);

lВисока мідні peel сили;

lПряним.

Використання продукту

Залежно від розбавлення вимоги вмісту твердих речовин ацетон та інші органічні розчинники використовуються. БКК коли підготовлені з чистого смоли в менш ніж 80стан розбавляють розчинника, щоб вміст сухих речовин з 40 до 65% для використання. Коли бромовані епоксидної смоли підготовлені БКК сумісність з додана сума бромовані епоксидної смоли чистого 20% або менше і додавання відповідної кількості неорганічні антипірени Аль (OH) 3, в менш ніж 80стані з розчинника розбавляють до твердих речовин, вміст 40-65% можуть бути використані, використання Армуючі волокна (зі скловолокна, вуглецевого волокна, тощо.) підготовлений prepreg розділ Ламінат для використання.

Utimately досягти показник ефективності

Скло переходу температури (Tg) 250

Полум'я retardancy (вулиця-94) НВ / VI / VO

Мідь фольга пілінг сили (ibs / в)7

Механічні властивості, термічна стійкість і електричні властивості можна порівняти з Kerimid701A.

Індекс якості

Екстер'єр

Твердого змісту

Гель часу (171)

Червонуватий коричневий в'язкої рідини

40-80%

200-600s

Розслідування