Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE

Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE
Відомості про продукт

Спеціальні поліімідній порошком для зміцнення PTFE

Як ми всі знаємо що для політетрафторетилену (ПТФЕ), завдяки його відмінні самосмазывающиеся, корозійної стійкості і високої температури продуктивності в області тертя і зносу матеріали займають дуже важливу позицію. Але низьким твердість, легко повзучості, погано чинить опір тертя, необхідність додавання наповнювача для поліпшення цих недоліків зустрітися механічне ущільнення, тертя в галузі застосування вимог.

 

Часто використовувані наповнювачами є зі скловолокна, вуглецевого волокна, графіту, молібден дисульфідний, Бронза порошок і висока термостійкість органічних полімерних матеріалів. Однак, неорганічні наповнювач і PTFE в поєднанні з бідних тертя і зносу легко впасти, що призвело до бідних зносостійкість і легко пошкодити dual, бідні machinability, обмежує застосування його надзвичайно важких умовах. PTFE заповнені полімер повинна бути стабільною під час спікання (380° C). Таким чином, тільки кілька таких як поліефір ефіру кетонових (ЗАЗИРНУТИ), сульфідні polyphenylene (PPS), арамідного (AF), оксид polyphenylene (а/с) і поліімідній (PI) могла містити "компетентні".


ВИРІШУВАЧ ПОЛІІМІДНІЙ розробили спеціальний сорт поліімідній для підвищення політетрафторетилену (ПТФЕ) (SolverPI-порошок 1800 і SolverPI порошок 1822).  Єдина відмінність між SolverPI порошок 1800 і SolverPI порошок 1822 є поява кольору. Інші продуктивність є ж.

Позиція №

SolverPI порошок 1800

Зовнішній вигляд

Жовтого порошку

Проба

1000 mesh

Щільність

1.40~1.45g/cm3

Скло переходу температури

385° C

Коефіцієнт теплового розширення

20 ~ 25 мільйонних, ° C

Дозволи на кисень індекс

37

Міцність на стиск

≧160MPa

Вигину міцність

≧180MPa

Ударна в'язкість

≧100KJ/М ²

Поверхні опору

≧10³Ω

Обсяг опору

≧10³Ω.CM

Діелектричні constant(106Hz)

3.0 ~ 3.5

Діелектричні strength(KV/mm)

240

SolverPI порошок 1800 заповнені PTFE зовнішній вигляд:
SolverPI-порошок 1822 заповнені PTFE поява є більше як заповнені P84:

Середня частинок розмір SolverPI порошок 1800 і SolverPI порошок 1822, 1000 mesh (13μm). Є термореактивних поліімідній, не буде танути. Перехід скла температура може бути 385℃. Без фізико -хімічних змін, але з повзучості опір і високою твердістю, коли спікання температури 360-380℃, так що це дуже підходить для підвищення PTFE продуктів. Через спеціальні хімічного складу і мікро агрегації поліімідній (PI), в процесі тертя і зносу, особливо суха тертя, може ефективно збільшити PTFE передачі фільму та подвійного зв'язку сили, і Пі жорсткий частинок рівномірно розсіяні в на PTFE матриці, відіграють допоміжну роль в навантаження, тим самим значно покращуючи механічної міцності матеріалу, тертя властивості, повзучості опір і Vicat температура розм'якшення.

 

Наші дослідження показують, що додавання 15% наших поліімідній може поліпшити зносостійкість PTFE 400 разів, в порівнянні з інших полімерів (Peek стане вам PPS, AF, а/с), найкращий ефект підвищення є кращим "партнер" для ПТФЕ. Наприклад, з додаванням вмісту, 15%, додати цей продукт для підвищення PTFE композитного матеріалу, ніж додаванням polyphenylene (а/с) зносостійкість 7 разів вище, ніж ліміт PV значення вище, ніж 2 рази. Отже, продукт широко використовується в компресор тюленів, чашки, втулки, рейки, гнучкі рейок, рапіра зносостійкі шару та інші PTFE композитних матеріалів.


Продуктивність 1800 заповнені PTFE SolverPI порошок

Пі заливки ставки (%)

15%

Щільність (г/см3):

1,96

Міцність на розрив (МПа):

18.54

Подовження (%):

311

Берег твердість (Шор D):

57

Усадка (%):

3.07

Vicat розм'якшення температури (℃):

202

Коефіцієнт тертя

0,11

Знос (g)

0.002 0.004
Розслідування